(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Фізична охорона

В силу погіршення кримінальної ситуації в країні, в наші дні, послуги професійної фізичної охорони користуються підвищеним попитом. Надання послуг фізичної охорони, замовити які можна, зробивши один лише дзвінок, виконують компетентні співробітники Компанія-Гепард, що володіють специфічними навичками.

Наші фахівці подбають про безпеку житлових і комерційних об'єктів, об'єктів на стадії будівництва, земельних ділянок, виїзних заходів. Абсолютну безпеку, індивідуальний підхід до кожного клієнта, надійні схеми захисту, можливість виконання внутрішніх розслідувань - все це ми гарантуємо своїм клієнтам.

Охоронці, що представляють послуги від імені Компанія-Гепард, можуть здійснювати цілодобовий контроль за територією або будівлею, а також погодинне спостереження. Виберіть найбільш оптимальний для вас варіант послуг, і забудьте про те, що таке тривога і неспокійний сон.

Охорона кафе

Надійність і безпека є найбільш важливими критеріями, які враховують потенційні відвідувачі кафе, ресторанів та інших ...

Охорона АЗС

Ні для кого не секрет, що АЗС особливо привабливі для любителів легкої і швидкої наживи: як правило, вони знаходяться ...

Охорона банку

Функціонування будь-якого відділення банку або іншої фінансової установи ми ніяк не можемо уявити собі без ефективної ...

Охорона майна

Як показує досвід, необхідність в охороні майна, в нинішній непростий час, відчувають багато людей. Дії, які робляться...

Охорона музею

Важливість і цінність музеїв важко переоцінити. У будь-якому місті вони є культурно-історичними центрами, дбайливо збе...

Послуги фізичної охорони

На сьогоднішній день фахівці компанії надають широкий спектр послуг фізичної охорони за доступною ціною, на необхідний для клієнта термін. Ми ретельно вивчаємо особливості об'єкту, що охороняється або території, виконуємо розстановку постів і підбір спорядження, попередньо погоджуємо з замовником концепцію фізичної охорони, здійснюємо коригування інструкції дій наших співробітників в різних ситуаціях. Наша фізична охорона готова виконати:

- Проведення аналізу загроз.

- Організацію плану заходів

- Визначення місць розташування постів.

- Організацію маршрутів патрулювання.

- Введення режиму на об'єкті.

- Захист від несанкціонованого проникнення.

- Попередження конфлікту.

Наші фахівці з фізичної охорони проходять курс фізичної та психологічної підготовки, володіють прийомами рукопашного бою, зі спритністю, але обережністю застосовують зброю. Кожен охоронець зацікавлений в якісному і надійному виконанні посадових обов'язків.

Найняти фізичну охорону

Спеціаліст з безпеки - це профі, спеціально навчений тому, що таке справжній ризик для збереження об'єкта і як його уникнути. Фізична охорона має на меті визначення переліку потенційних ризиків, можливість їх свідомо запобігти. Найняти охоронця можна, зателефонувавши в Компанія-Гепард.

Надійно і конфіденційно, оперативно і довгостроково ми готові тримати ваш об'єкт під охороною. Пам'ятайте, що безпека краще довірити фахівцям і отримати необхідну кваліфіковану допомогу, ніж покладатися на те, що Вас не торкнеться пристрасть любителів легкої наживи.

Всі співробітники нашої компанії мають досвід роботи в охоронних структурах. Вони готові професійно виконувати свої обов'язки в самих екстремальних ситуаціях. Перевірка роботи співробітників компанії здійснюється керівництвом, начальником охорони, тому сумніватися в відповідальний підхід охоронців до несення служби не доводиться.

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку