(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Охорона банку

Функціонування будь-якого відділення банку або іншої фінансової установи ми ніяк не можемо уявити собі без ефективної системи безпеки, невід'ємною частиною якої є охорона банку. У чому її специфічні особливості?

Безпека відвідувачів і працівників банків, а також збереження матеріальних цінностей в усі часи були вельми відповідальним і навіть небезпечною ділянкою роботи, адже саме люди, залучені в процес охорони банку, приймають удар на себе, в разі виникнення нештатної ситуації.

Заказать услугу: Охорона банку
Цена от: 50 грн/год
Заказать услугу

Організація охорони банку

Незважаючи на широке впровадження найсучаснішого обладнання, фізична охорона банку в наші дні є досить актуальною і затребуваною. Це цілком зрозуміло: значні суми грошей, а також інші цінності, що акумулюються в осередках, неймовірно привабливі для кримінальних угруповань. Не будемо, також, забувати і високу ймовірність дрібних крадіжок, які нерідко трапляються в чергах до заповітного віконечка касира або терміналу. Чи можна протидіяти такій ситуації?

Так, це цілком можливо, якщо за охорону банку беруться ретельно підготовлені, навчені своєму непростому ділу охоронці, які:

- здатні швидко зреагувати на ознаки можливої ​​загрози і вжити всіх необхідних заходів для захисту життя і здоров'я людей;

- мають прекрасну фізичну форму, завжди готові відбити напад, попередити і погасити конфлікт, що виник;

- знайомі з чинним законодавством і завжди узгодять свої дії з його положеннями.

Крім того, професіоналу, який бере участь в програмі з фізичної охорони банку, потрібна чимала витримка і делікатність - адже йому, нарівні з касирами і операціоністами, доводиться спілкуватися з десятками найрізноманітніших, часом роздратованих і втомлених людей.

Замовити охорону банку

Охоронне агентство Компанія-Гепард пропонує скористатися послугою «охорона банку». Наші співробітники мають необхідну кваліфікацію, бездоганно володіють прийомами контактних єдиноборств, а багато хто з них навіть встигли придбати військовий досвід і взяли участь в бойових операціях. Крім того, ми, розуміючи переваги комплексного підходу до здійснення охорони банку або будь-якого іншого об'єкта, забезпечуємо наших співробітників всім необхідним обладнанням для комунікації і координації дій.

Зателефонуйте нашому менеджеру і зв'яжіться онлайн-консультантом для з'ясування цікавлять вас питань. Ми будемо раді продуктивної співпраці і відразу ж після підписання договору приступимо до виконання фізичної охорони банку.

Звонок

Вы связываетесь с нами по номерам телефонов либо оставляете заявку на сайте и наш менеджер перезванивает вам.

Обсуждение деталей

Встречамся с вами и обсуждаем все детали выполнения услуг безопасности, индивидуально под ваши требования.

Заключение договора

Последним этапом заключенич договора, чтоб сделает наше сотрудничество было закрепленно в правовом поле.

Заказать услугу: Охорона банку
Цена от: 50 грн/год

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку