(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Охорона кафе

Надійність і безпека є найбільш важливими критеріями, які враховують потенційні відвідувачі кафе, ресторанів та інших підприємств громадського харчування. І це цілком раціональний підхід, адже саме приємна, розслаблююча атмосфера закладу робить відвідувачів особливо беззахисними перед раптово виниклою загрозою. Грамотно організована фізична охорона кафе допоможе створити для нього кращу репутацію в питаннях надійності та безпеки.

Заказать услугу: Охорона кафе
Цена от: 50 грн/год
Заказать услугу

Фізична охорони кафе може бути ефективною лише в тому випадку, якщо вона організована з урахуванням цілого ряду специфічних нюансів. Список їх досить значний, ми наведемо найбільш важливі для організації охорони кафе.

1. Багато подібних підприємств відкриті у вечірній і нічний час, коли відзначається максимальна частота правопорушень, обумовлена ​​надмірним вживанням алкоголю - а це значить, оптимальним варіантом буде наявність цілодобової фізичної охорони.

2. Територія таких об'єктів є загальнодоступною. Забезпечити контроль допоможе ведення цілодобового моніторингу приміщень за допомогою системи відеоспостереження.

3. Щоб швидко впоратися з нештатної ситуацією, будуть потрібні організовані, відточені і швидкі дії, які допоможуть запобігти виникненню паніки, крадіжки або бійки.

Для підвищення ефективності охорони

Проектування і монтаж охоронної сигналізації з використанням тривожних кнопок, а також різних датчиків, що дозволяють здійснювати цілодобовий контроль за приміщеннями кафе і швидко долати нештатні ситуації;

Установку ряду додаткових датчиків, які сповістять про появу затоплення, загоряння, витоку газу та інших аварійних ситуаціях, робота яких забезпечить збереження матеріальних цінностей;

Установку системи камер відеоспостереження, які допоможуть оперативно контролювати обстановку як в приміщенні кафе, так і в безпосередній близькості від нього. Це міра дозволить відновити картину будь-якої нештатної ситуації, а крім того, створить певний психологічний вплив на персонал.

Замовити охорону кафе

Охоронне агентство Компанія-Гепард допоможе найбільш грамотно, раціонально і ефективно організувати охорону кафе і забезпечить безпеку на вашому об'єкті, з урахуванням його особливостей і ваших побажань. Досить одного дзвінка нашого менеджера, щоб ми почали розробку плану охорони кафе, що дозволить вашому підприємству безперешкодно функціонувати і приносити прибуток.

Звонок

Вы связываетесь с нами по номерам телефонов либо оставляете заявку на сайте и наш менеджер перезванивает вам.

Обсуждение деталей

Встречамся с вами и обсуждаем все детали выполнения услуг безопасности, индивидуально под ваши требования.

Заключение договора

Последним этапом заключенич договора, чтоб сделает наше сотрудничество было закрепленно в правовом поле.

Заказать услугу: Охорона кафе
Цена от: 50 грн/год

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку