(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Охоронець на день

Що може змусити людину найняти особисту охорону? Відповідь лежить на поверхні - загроза власної безпеки, а також безпеку рідних людей. Бувають ситуації, коли охоронець потрібен всього лише на день для супроводу на важливий захід, зустріч або угоду. Компанія-Гепард надає послуги охоронців за доступною ціною, у зручний для Вас час.

Для кого актуальні послуги охоронця? Політики і бізнесмени, підприємці, зірки шоу-бізнесу - перед кожним може виникнути необхідність в захисті від нападу, переслідування.

Кожен член нашої команди проходить спеціальну фізичну та психологічну підготовку. Охоронці, незважаючи на свій серйозний вид, компетентні та культурні, не порушують особистих кордонів клієнта. Нас не лякають обставини і труднощі, у будь-який момент бодігарди надасть вам допомогу і підтримку. При бажанні, Ви зможете найняти особисту охорону конфіденційно, на більш тривалий термін. Працювати злагоджено, надійно і професійно, наші бійці вміють, не сумнівайтеся в їх рівні знань, витривалості і фізичної підготовки.

Заказать услугу: Охоронець на день
Цена от: 4800 грн/24часа
Заказать услугу

Особиста охорона на день

Фахівці з особистої охорони надають послуги з охорони фізичних і юридичних осіб. Вартість послуг залежить від виду робіт, їх складності та тривалості. Наші співробітники виконують аналіз ситуації, володіють необхідними навичками щодо попередження конфлікту, намагаючись зробити все, щоб забезпечити надійний захист клієнта. Охоронець буде слідувати за вами по заздалегідь наміченим маршрутом, спостерігати за обстановкою, обмежувати доступ сторонніх осіб.
Крім того, наша особиста охорона подбати про ваш моральний стан. Професійна психологічна підготовка показує результати - наші клієнти, перебуваючи під захистом охоронців, забувають про почуття страху і переживання за власну безпеку.

Найняти охоронця на день

Команда особистої охорони Компанія-Гепард складається з кваліфікованих і досвідчених фахівців, здатних професійно і своєчасно акумулювати свої знання і вміння на благо клієнта.
Надійно захистити клієнта може тільки фахівець з досвідом роботи. Штат наших співробітників складається зі справжніх професіоналів, які мають відмінну фізичну форму, які вміють користуватися пневматичним і вогнепальною зброєю, та володіють навичками екстремального водіння автомобіля.

Звонок

Вы связываетесь с нами по номерам телефонов либо оставляете заявку на сайте и наш менеджер перезванивает вам.

Обсуждение деталей

Встречамся с вами и обсуждаем все детали выполнения услуг безопасности, индивидуально под ваши требования.

Заключение договора

Последним этапом заключенич договора, чтоб сделает наше сотрудничество было закрепленно в правовом поле.

Заказать услугу: Охоронець на день
Цена от: 4800 грн/24часа

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку