(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Охорона заходів

Коли питання заходить про безпеку гостей і учасників будь-якого заходу, не варто покладатися на «випадок», прийміть всі можливі запобіжні заходи для того, щоб відвідувачі відмінно провели час, уникнувши конфліктних і небезпечних для їхнього життя ситуацій.

Під охороною Компанія-Гепард проходять різноманітного роду заходи з великою кількістю людей. На нашому рахунку не один десяток спортивних заходів, семінарів, корпоративних вечірок, розважальних шоу, під час яких, наші фахівці показали себе з найкращого боку. Саме за професіоналізм, високий ступінь захисту і індивідуальний підхід до кожного клієнта ми в пошані у замовників.

Організація охорони заходів

Грамотно організована охоронна діяльність на запланованому заході це цілий спектр дій. Починається він з прибуття на об'єкт співробітників компанії. Приблизно за 3-4 години до початку заходу,  фахівці з охорони приступають до роботи. Охорона заходів складається:

- Попередню перевірку території. Включає знайомство з територією проведення заходу, вивчаються всі входи і в'їзди, а також потенційні місця проникнення. Охоронці роблять обхід зон для гостей, стоянки, перевіряється персонал підрядників, і інвентар. Рекомендується використання кінологічної служби.

- Розстановка постів дислокації охоронців, з коригуванням обов'язків по кожному посту. Узгодження маршрутів патрулювання. Складання плану взаємодії з органами правопорядку та іншими екстреними службами.

- Впровадження режиму. Контроль підрядників, які прибувають на захід, огляд вантажів і перевірка персоналу по заздалегідь сформованим списками і вимогам. Контроль ввезення та вивезення товарно-матеріальних цінностей

- Загальний контроль над ситуацією. У разі виникнення конфліктів або непередбачених ситуацій, охоронці вживають заходів для їх локалізації і припинення, а найактивніших порушників виводять за межі місця проведення, можливо з подальшою передачею поліції

- Після завершення заходу, ми проводимо комплексний огляд території, на предмет залишених речей, пошкодженого інвентарю. Можливий обхід кінологами.

Охорона заходів, особливості

Охороною заходів займаються багато охоронних компанії. У кожної з них є сильні і слабкі сторони, ми ж у своїй діяльності спираємося на багаторічний досвід і набуті знання, в зв'язку з чим, нам вдалося домогтися злагодженої та надійної організаційної охоронної системи, що включає:

- Індивідуальний підхід. Кожен захід - це низка різноманітних дій, що виходять від адміністрації, гостей і учасників. Для цього схема організації фізичної охорони розробляється кожен раз по-новому, з урахуванням специфіки заходу, і вимог замовника.

- Набір додаткових функцій. Організація контролю доступу, огляд квитків і запрошень, управління паркінгом, зустріч і супровід VIP гостей - це і багато іншого, за попередньою домовленістю зможуть виконати наші фахівці.

Замовити охорону заходів

Замовити охорону заходів від Компанія-Гепард можна в телефонному режимі або відвідавши наш офіс. Ми розповімо вам про всі тонкощі охоронної служби на заході, допоможемо з підбором персоналу. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, компетентні в питаннях охорони, які вміють знаходити вихід з будь-яких складних ситуацій.

Довіртеся нам і переконайтеся, що якісний сервіс в сфері охоронних послуг в нашій країні існує!

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку