(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Системи безпеки

Чи потрібна вам система безпеки? Статистика свідчить, що дома або офіси, де вважають за краще обходитися без неї, значно частіше стають об'єктами крадіжок зі зломом, будучи найлегшою здобиччю для грабіжників. Сьогодні багато наших співвітчизників переконані; навіть найдосконаліші замки не є надійною гарантією збереження вашого майна. Якщо ви поділяєте цю точку зору, Компанія-Гепард розробить для вашого будинку, офісу або підприємства найбільш ефективну систему безпеки, що дозволяє запобігти незаконне вторгнення на вашу територію.

Основні системи безпеки

Система безпеки - це сукупність технічних (електронних) пристроїв, що запобігають несанкціонованому проникненню на вашу територію і посяганню на вашу власність. До цієї категорії прийнято зараховувати:

Відеоспостереження - система, що складається з відеокамер пристрою захоплення і фіксації, живлення, і комунікацій, інформація з яких буде доступна через мережу інтернет, і може відображатися на будь-якому сучасному пристрої. Таким чином, ви можете дізнатися, що відбувається на підконтрольній території прямо зараз, або відбувалося під час вашої відсутності.

Сигналізація - сукупність різних датчиків (відкриття, руху, розбиття, затоплення, задимлення), що передають інформацію на прилад, який в свою чергу запускає ланцюг реакцій; повідомлення на пульт централізованого спостереження, повідомлення власника, активація світлозвукового сповіщувача (сирени), і включення тривожного зовнішнього освітлення.

Контроль доступу - сукупність технічних пристроїв і програмного забезпечення для блокування точок проходу; двері, турнікет або в'їздів, шлагбаум з метою забезпечення режиму доступу на об'єкт людей і (або) транспортних засобів. Ведення докладної фіксації всіх подій в системі, дозволяє групувати і аналізувати дані по проходах.

Перераховані системи можуть мати безліч різних конфігурацій і використовуватися комплексно. Наприклад, під час вашої відсутності будинок або квартира здається під охорону (використовуються датчики сигналізації), вхідні двері, двір і зовнішні споруди можна контролювати за допомогою камер відеоспостереження, входи контролює система доступу.

Наші переваги

Яка з систем безпеки буде найоптимальнішою для вашого будинку, офісу або підприємства? Принцип - чим більше, тим краще, в даному випадку, непридатний. Навіть при самих адекватних цінах на подібну послугу, які пропонує наша компанія, установка додаткових камер або інших пристроїв, які потрібно обслуговувати, пов'язана з додатковими, і чималими, витратами. Об'єктивно оцінити необхідність установки того або іншого різновиду системи безпеки може тільки досвідчений, кваліфікований фахівець.

Щоб забезпечити максимальний комфорт, наші співробітники:

  • приїдуть до вас на об'єкт і на місці оцінять джерела потенційної небезпеки;
  • розроблять максимально ефективну систему безпеки, адаптовану до даним критеріям;
  • здійснять монтаж та налагодження технічних засобів;
  • навчать правильному поводженню із засобами системи безпеки (пульт управління, брелоки сигналізації, камери, електронні ключі та ін.).

Розуміючи, що вихід з ладу датчиків, відеокамер та інших важливих вузлів, позбавляє вас захисту, ми використовуємо найсучасніше, високоякісне обладнання, яке не потребує частого обслуговування, профілактики та ремонту. Ви маєте потребу в ефективній системі безпеки? Все що вам потрібно - це зв'язатися з нашим менеджером для уточнення деталей і оформлення замовлення.

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку