(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
  • (044) 36 22 088
  • (067) 92 02 088
  • (050) 17 78 887
Графік роботи:
  • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
  • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Проектування систем безпеки

Ефективне і безпечне функціонування будь-якого офісу, торгового центру або об'єкта промислового призначення неможливо уявити без раціонально спроектованої системи взаємодіючих між собою сучасних технічних пристроїв, що дозволяють організувати роботу пропускної системи, вчасно відстежити і попередити нештатні ситуації і правопорушення. Проектування систем безпеки - одне з найпріоритетніших і затребуваних напрямів діяльності охоронного агентства Компанія-Гепард і залежить від розмірів об'єкту.

Заказать услугу: Проектування систем безпеки
Цена от: 1000 грн
Заказать услугу

На першому етапі проектування виконується розробка технічного завдання, в якому замовник (за нашою участю) вказує, які конкретно системи потрібно спроектувати, озвучує свої критерії і вимоги до того, як повинно бути виконано проектування (якими матеріалами і як виконані комунікації, на якому обладнанні, з використанням яких матеріалів організовані системи).

Другий етап - на об'єкт виїжджають фахівці компанії, які складають план або наносять елементи системи на вже готовий план, який є у замовника. Наші співробітники узгоджують місцезнаходження всіх елементів, які блокуються, і всі місця управління в разі проектування системи контролю доступу, складають їх перелік і тип замка для кожного елемента. Для проектування сигналізації, розставляються елементи (датчики руху, датчики на відкриття, затоплення, розбиття скла, модулі розширення, блоки живлення і т. д.). За тим же принципом відбувається розташування елементів при проектуванні відеоспостереження (відеокамери, комутатори, відеореєстратор, серверна кімната, якщо будівля велика). Вся інформація узгоджується з замовником і наноситься на схему. Додатково необхідно узгодження матеріалів і комунікацій - де і як проходять комунікації, ніж кріпиться (труба, лоток, штроба, відкритий монтаж).

Третій етап - узгодження списку обладнання, яке буде вноситься в проект. Після складання списку обладнання з його обов'язковим описом і схемами комутації, внесенням додаткових даних по параметрам обладнання, проект системи безпеки буде готовий до використання. Для невеликого будинку, на один проект можна нанести кілька систем безпеки, для великого будинку або промислового об'єкту треба скласти окремих проектів, в яких можуть бути тільки спільні точки комутації.

Замовити проектування систем безпеки


Щоб замовити проект системи безпеки, вам потрібно зв'язатися з менеджером Компанія-Гепард і призначити зручний для вас час, коли наші співробітники зможуть приїхати до вас. Оцінять ситуацію на місці, рельєф, місце розташування, на предмет потенційних місць проникнення. Допоможуть скласти технічне завдання, зроблять необхідні заміри і підготують пропозицію із зазначенням деталей завдання на проектування. Наші фахівці підберуть оптимальні рішення для побудови проекту систем безпеки.

Заказать услугу: Проектування систем безпеки
Цена от: 1000 грн

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку