(044) 36 22 088
Конктактна інформація
Телефони:
 • (044) 36 22 088
 • (067) 92 02 088
 • (050) 17 78 887
Графік роботи:
 • ПН-ПТ 10:00—19:00
Адреса:
 • 01015, м. Київ, вул. Лейпцизська, 5а, офіс 19
Соц мережі та мессенжери
Зворотній зв'язок
Рус Укр
Телефони:
Графік роботи:
Адреса:
Соц мережі та мессенжери

Відеоспостереження

Порядок повинен бути у всьому - це факт, з яким не посперечатися. Занепокоєні безпекою свого об'єкта, незалежно від його цільового призначення, варто пам'ятати про це. Як же встежити за всім, що відбувається, тримати під контролем ситуацію, займаючись своїми справами? Відповідь проста - встановити систему відеоспостереження.

Фахівці Компанія-Гепард раді вам у цьому допомогти. Ми займаємося проектуванням монтажем та обслуговуванням систем відеоспостереження на протязі майже двадцяти років. Це дало нам можливість встановити масу різноманітних систем, відстежувати тривалий проміжок часу їх працездатність і якість. Ми точно знаємо які системи відеоспостереження підійдуть саме Вам.

Відеоспостереження. Системи навколо нас

Розвиток сучасного суспільства, привів до того що системи відеоспостереження давно використовуються у всьому світі. Розрізняють - муніципальні системи та приватні. Муніципальні системи - контролюють території загального користування, в'їзди в населений пункт, дороги та перехрестя. Вони створені для організації дорожнього руху, і виявлення порушників ПДР і ін. Приватні системи відеоспостереження встановлюються фізичними особами або компаніями з метою захисту підконтрольній території або організації контролю за співробітниками. Системи відеоспостереження доречні не тільки на промислових і торговельних об'єктах, але і в житлових будинках, дачах, дитячих садах та інших місцях, де без додаткового контролю ніяк обійтися.

Відеоспостереження. Основні можливості системи

 • Контролювати дії персоналу. Там де стоять камери, завжди менше крадіжок. Побоюючись бути спійманими, співробітники вважають за краще не красти.
 • Убезпечити персонал. Постійне відеоспостереження дає можливість створення безпечної робочого середовища для співробітників.
 • Запобігти крадіжки і нападу. Злочинці - народ не дурний, свідомо знаючи про те, що об'єкт знаходиться під відеоспостереженням, вони підшукають собі іншу жертву.
 • Розслідувати злочини. Якщо ж факт правопорушення або крадіжки засвідчений, але необхідні докази, вам допоможуть записи з камер відеоспостереження.
 • Досвідчені охоронці справляються з поставленим завданням. Людський фактор не виключає втрату пильності, в той час, як камери завжди на «чеку».
 • Можливість охоплення великої території. Під прицілом камер будуть не тільки приміщення, а й прилегла місцевість, приміщення з обмеженим доступом.
 • Неупереджений розгляд справи. Якщо ваш співробітник не правий, некоректно поводився з клієнтом, або навпаки у клієнта був жахливий день і конфлікт трапився. Камера відеоспостереження зафіксує цей факт і допоможе об'єктивно розібратися в ситуації.

Відеоспостереження. Простота і зручність використання системи

Сучасні технології дозволяють стежити за процесом відеозйомки онлайн і керувати ним з мобільних пристроїв. Спеціально розроблене програмне забезпечення, спрощує доступ до системи і користування її основними функціями. У будь-який момент, за допомогою телефону, планшета або комп'ютера, ви зможете побачити, що відбувається у вас на об'єкті або декількох, так як один пристрій може бути підключено до великої кількості систем. Також системи відеоспостереження дозволяють, через швидкісний інтернет, увійти в архів і відтворити будь-який файл з нього, по одній або декільком відеокамерам одночасно, а прискорений перегляд заощадить час пошуку потрібної події.

Замовити систему відеоспостереження

Більш надійного і безпечного способу стежити за ситуацією на об'єкті, ніж системи відеоспостереження, ще не винайшли. Системи відеоспостереження доступні за ціною, не потребують частого обслуговування. Головне - вибрати оптимальний варіант і зробити грамотну установку. Компанія-Гепард готова вам допомогти з вирішенням поставлених завдань. Крім того, ми беремо на себе обслуговування, як в гарантійний, так і післягарантійний період. Всього один дзвінок, і наші досвідчені фахівці прибудуть до вас на об'єкт, щоб вивчити обстановку, обговорити деталі і запропонувати варіанти побудови системи відеоспостереження максимально підходять саме Вам.

Почати працювати з нами просто!


- Зателефонувати нам в офіс, або скористатися формою для зворотнього зв'язку

- Узгодити зручне для Вас час виїзду фахівця

- Узгодити Технічне завдання, відкоректоване під Ваші завдання

- Укласти договір з ТОВ «Компанія-Гепард»

Довірте безпеку професіоналам! Виїзд фахівця в робочий час, безкоштовно!

Залишити заявку